Sempati Veteriner Kliniği : Önce Sevgi, Sonra Sempati Veteriner Kliniği...


Sempati Veteriner Kliniği

Sempati Veteriner Kliniği2004 yılında açılan Sempati Veteriner Kliniği, avrupa standartlarında, ülkemize yakışır veterinerlik hizmeti verebilmek amacıyla kurulmuştur.

 

Kliniğimiz haftanın 7 günü, hafta içi 09:30 - 20:00 saatleri arasında, cumartesi günleri 09:30 - 21:00 saatleri ve pazar günleri de 10:00 - 19:00 saatleri arasında hizmetinizdedir.

 

Sempati VeterinerGünümüzün bilgi teknolojilerini en yararlı şekilde kullanmayı amaç edinen Sempati Veteriner Kliniği, profesyonel hizmetini internet üzerine de taşımıştır. Bu amaçla hazırlanan ve günde 250 binden fazla insana online bilgi sunan www.sempativet.net , internetin en geniş içerikli evcil hayvan bilgi ve paylaşım platformu olmayı başarmıştır. Siteye kayıtlı onlarca veteriner hekimi, hayvan sahiplerinin ve sahip olmak isteyenlerin sorularına ücretsiz olarak cevap vermekte, en doğru ve profesyonel yönlendirmeyi yapmaktadırlar. Bu şekilde dev bir projeyi hayata geçiren Sempati Veteriner Kliniği, bu hizmeti ile de Türkiye 'de bir ilki başarmıştır. Günümüzde de, bu şekilde, internet üzerinden interaktif destek veren Veteriner Kliniğibaşka bir veteriner kliniği yoktur. Pet sahiplerinin bilinçlendirilmesi ve doğru yönlendirilmesi amacıyla kurulan www.sempativet.net , hem üye sayısı bakımından, hem içeriği bakımından ve hem de günlük ziyaretçi sayısı bakımından, dünyanın 1 numaralı türkçe hayvan sağlığı sitesidir. Site üzerinde verilen tüm hizmetler tamamen ücretsiz ve karşılıksız olması özelliğiyle de öne çıkan www.sempativet.net , çok deneyimli bir ekip tarafından, profesyonelce yönetilmekte ve geliştirilmektedir.

 

SempatiSempati Veteriner Kliniği, güvenilir ve güleryüzlü hizmeti sayesinde, Konya 'nın en çok tanınan klinikleri arasına çok kısa bir süre içinde girmiştir. 2011 itibariyle 7 yıllık bir geçmişi olan Sempati Veteriner Kliniği, etik değerlere olan bağlılığı, kaliteli ve güvenilir hizmetten taviz vermemesi, teknolojiyi ve yenilikleri çok yakından takip etmesi nedeniyle, çok çok hızlı bir büyüme yakalamış ve kısa sürede Konya halkının güvenini kazanmıştır.

 

Sempati VeterinerlikSempati Veteriner Kliniği, aşılama ve diğer veteriner hizmetlerinin yanında, pet malzemeleri konusunda da Konya 'da iddialıdır. Konya 'da, Sempati Veteriner Kliniği 'nde olan çeşit ve seçenek kadar, başka hiç bir klinikte, hiç bir pet shopta veya hiç bir hipermarkette bu kadar seçenek ve çeşit yoktur. Sempati Veteriner Kliniği 'nde tüm evcil hayvan malzemeleri, en kalitelileri özenle seçilerek ve en uygun fiyatla sizlere sunulmaktadır.

 

Sempati Veteriner KliniğiSempati Veteriner Kliniği 'nde kullanılan tüm ilaçlar, aşılar ve teşhis-tedavi yöntemleri, avrupa standartlarında, eksiksiz ve hayvan sağlığı konusunda gelinen en son noktadadır. Dünyadaki gelişmeleri çok yakından takip eden Sempati Veteriner Kliniği, çok detaylı araştırmalar sonucunda kullanmaya karar verdiği, dünya çapında güvenilen büyük markaların ilaçlarını ve aşılarını kullanmaktadır.

 

Sempati Veteriner Kliniği 'ni, diğer kliniklerden ayıran bir diğer özellik de, kendi hazırladığı ve başka hiç bir klinikte olmayan, son Veterinerteknoloji ile hazırlanmış bir kayıt programı kullanmasıdır. Diğer klinikler, hazır paket programlar kullandıkları ve bu programların tüm yönetimleri ve kaynak kodları kendilerinde olmadığı için bu bilgileri kaybetme riskiyle karşı karşıyayken, 24 saatte bir otomatik olarak yedekleme alan, tüm kaynak kodları ve tüm yönetimi Sempati Veteriner Kliniği 'nde olan, güvenilir bir program kullanan Sempati Veteriner Kliniği, bilgisayar üzerinde tutulan bilgilerin kaybedilme riskini hem bu programla ve hem de ayda bir alınan yazılı yedekleme ve 24 saatte bir otomatik alınan disk yedeklemesi sayesinde sıfıra indirmiştir.

 

SempatiEvcil hayvan sahiplerinin ihtiyaç duydukları anda bize ulaşabilmeleri için hazırlattığımız çok faydalı ve kullanışlı promosyonlar ve belgeler sayesinde, Sempati Veteriner Kliniği, Türkiye çapında bir çok ilde, bir çok eve girmeyi başarmıştır. Acil bir durumla karşı karşıya kalan bir hayvan sahibinin, duvarındaki Sempati Veteriner Kliniği takvimine, masasındaki Sempati Veteriner Kliniği küp bloğuna, yada buzdolabının üzerindeki Sempati Veteriner Kliniği mıknatısına bakması yeterli olmaktadır.

 

Veteriner KonyaTürkiye 'nin neresinde olursa olsun, hatta yurtdışında bile olsa, tüm evcil hayvan sahipleri, +90.332 233 43 83 numaralı telefondan, www.sempativet.net internet sitemizden ve facebook sayfalarımızdan, bayramlar ve resmi tatiller de dahil olmak üzere destek alabilmektedirler.


SEMPATİ VETERİNER KLİNİĞİ - Feritpaşa Mah. Ümit Bahadırtürk Sok. No:30/B Selçuklu-KONYA - 0332 233 43 83, sempati, veteriner, sempati veteriner Sempati Veteriner Kliniği - SEMPATİ VETERİNER KLİNİĞİ - sempati, veteriner, kliniği, sempati veteriner kliniği, veterinerlik, veteriner hekim, veteriner hekimi, veteriner kliniği, sempati veteriner, sempati veteriner hekimlik, konya veteriner, veteriner konya Sempati Veteriner Kliniği, SEMPATİ VETERİNER KLİNİĞİ, Önce Sevgi Sonra Sempati
Anahtar Kelimeler : Sempati Veteriner Kliniği - SEMPATİ VETERİNER KLİNİĞİ - sempati, sempati, sempati, sempati, veteriner, veteriner, veteriner, veteriner, veteriner, veteriner, kliniği, kliniği, sempati veteriner kliniği, sempati veteriner kliniği, sempati veteriner kliniği, sempati veteriner kliniği, veterinerlik, veterinerlik, veterinerlik, veteriner hekim, veteriner hekim, veteriner hekimi, veteriner kliniği, veteriner kliniği, sempativet, sempativet, sempativet, sempati veteriner, sempati veteriner hekimlik, sempati veteriner hekimlik, sempati veteriner, sempati vet, sempati vet, sempati vet, konya veteriner, konya veteriner, konya veteriner, veteriner konya, veteriner konya, veteriner konya, veteriner konya

-:.   -Sempati Veteriner Kliniği