Sempati Veteriner Kliniği : Önce Sevgi, Sonra Sempati Veteriner Kliniği...


Veteriner Hekimi Ceyda Kurtaslan


Ceyda KURTASLAN - Sempati Veteriner Kliniği

 

18.Ocak.1978 tarihinde Ankara 'da doğdu. İlk öğrenimini Bahçelievler İlköğretim Okulu 'nda, orta öğrenimini ise Bahçelievler Deneme Lisesi 'nde tamamladı.

 

Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesinde ilk senesini okuduktan sonra kazandığı yatay geçiş hakkıyla, Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi 'ne geçiş yapan Veteriner Hekimi Ceyda KURTASLAN, 2002 yılında bu bölümden 74,39 not ortalamasıyla mezun oldu.

 

Mezun olduktan sonra Ankara Pisi Pisi Pet Shop 'da çalışmaya başlayan Veteriner Hekimi Ceyda KURTASLAN, daha sonra Terapi Veteriner Kliniği 'nde çalışmaya başladı. Klinik tecrübesi kazandıktan sonra Ankara Çağdaş Marketler Zinciri 'nde Veteriner Kontrolör olarak çalışan Veteriner Hekimi Ceyda KURTASLAN, 2004 yılında Konya Selçuk Üniversitesi 'nde uzmanlık yapmaya başladı. Aynı yılın sonlarında Sempati Veteriner Kliniği 'ni açtı.

 

Eğitim hayatı boyunca ve sonrasında sayısız seminer ve kursa katılan Veteriner Hekimi Ceyda Kurtaslan, iyi derecede ingilizce bilmekte ve dünya çapındaki mesleki değişimleri ve gelişimleri yakından takip etmektedir. Ulusal ve uluslararası sayısız mesleki kuruluş ve topluluğa kayıtlıdır.

veteriner, Veteriner, VETERİNER, veteriner hekim ceyda kurtaslan, ceyda kurtaslan, veteriner ceyda kurtaslan, Veteriner Hekimi Ceyda Kurtaslan, vet hek ceyda, sempati veteriner kliniği, veterinerlik, veteriner hekim, veteriner hekimi, veteriner kliniği, sempati veteriner hekimlik, konya veteriner, veteriner konya
Anahtar Kelimeler : Sempati Veteriner Kliniği - SEMPATİ VETERİNER KLİNİĞİ - sempati, sempati, sempati, sempati, veteriner, veteriner, veteriner, veteriner, veteriner, veteriner, kliniği, kliniği, sempati veteriner kliniği, sempati veteriner kliniği, sempati veteriner kliniği, sempati veteriner kliniği, veterinerlik, veterinerlik, veterinerlik, veteriner hekim, veteriner hekim, veteriner hekimi, veteriner kliniği, veteriner kliniği, sempativet, sempativet, sempativet, sempati veteriner, sempati veteriner hekimlik, sempati veteriner hekimlik, sempati veteriner, sempati vet, sempati vet, sempati vet, konya veteriner, konya veteriner, konya veteriner, veteriner konya, veteriner konya, veteriner konya, veteriner konya

-:.   -Sempati Veteriner Kliniği